Malatya Doğuş Spor kulübü 2. Şubesini Açıyor

07 Eylül 2022 02:10 Malatya Doğuş Spor Salonu 1631

Malatya Doğuş Spor 2. Şubesini açmak için koları sıvadı

Malatya Doğuş spor Kulübü Yönetim kurulu Başkanı Nedim Türk Doğuş Spor  Ailesi olarak 2. şubesini açmak için Yönetim Kurulu kararı aldığını ve hazırlıklara Başlandığını Kamuoyuna duyurdu.

Çocuklarımıza gençlerimize iyi zaman geçirecekleri bir mekan hazırlamak istiyoruz. Spor bedeni ve ruhu geliştiren iyi zaman geçirmeyi sağlayan mutlu insanlar yüzü gülen çocuklar yetiştirmek istiyoruz.

Malatyamizin konum olarak orta kısmında  birinci şubemizi uzun uğraşlardan sonra bir düzene koyduk kaliteli bir eğitmen kadrosu oluşturduk iyi bir sıtaj geçirdik artık 2. şubemizi açmamızın zamanı geldi.

 Doğuş spor kulübü Yönetim kurulu Doğuş sporun kıymetli sporcu antrenör ve velileriyle uzun zamandır istişare ediyoruz ve bu istişareler sonunda  şube açma kararı aldık.

Yeni Şubemiz Şehrimizin Batı bölgesinde Bostanbaşı civarında düşünüyoruz. ve yer bakıyoruz. Allah nasip ederse 3. şubemizide  açarız.

Bostanbaşı bölgemizde bize geln talepler bizi mutlu etmiş heyecanlandırmıştır.Malatyamızda spor salonu yoğun bir şekilde açılmakta. Biz fıtnes vücut geliştirme düşünmüyoruz.Çocuk gurupları ağırlıklı Tekvando Boks Karete Kickboks Çocuk Cimlastiği ve Eğitsel oyun Spor ve sosyal eğitimle birlikte vermeyi pilanlıyoruz.

20. yılımızı kutladığımız bu senede bu tecrübeyle sizlerin desteğiyle başaracağımıza inanıyor ve bu yola çıkıyoruz..Spor severler Bostanbaşı sakinleri Kıymetli hemşerilerimiz bize yer bulmada yardımcı olmanızı bekliyoruz. Bu kararın Hayırlı  olmasını Diliyoruz.

Rabim Mahçup etmesin  Kıymetli Hocamız Malatyalı spor severlere duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.