Abdulmecid Paşamız Dünya Dawn Sendromlular Farkındalık Gününde Unutulmadı

23 Mart 2021 05:01 Malatya Doğuş Spor Salonu 1415

Doğuş Spor Kulübünün en tatlı Sporcusu meleği Abdulmecit Paşamız Farkındalık Gününde Unutulmadı

21 Mart Dünya Dawn sendromlular Farkındalık Gününde Doğuş Spor Kukübü Sporcusu Nedim Hocamızın Biricik Evladı Abdulmecid Türk Unutulmadı.

Böyle  Anlamlı Bir Günde Malatyamızda Kurum Yetkilileri  Siyasi Temsilciler Özel Sektör Temsilcileri.Çocuklarımızı Unutmadılar.

Malatyamıza Geldiği Günden Bu güne kadar Çalışkanlığı Sosyal yönüyle Devletimizin Sıcak Yüzünü Gösteren.Malatya halkıyla kaynaşarak Sevilen İl Emniyet Müdürümüz Sn.Ercan Dağdeviren Beyefendi Dawn sendromlu Sporcumuz Abdulmecid Türk''ü Makamında Kabul Ederek Abdulmecit Paşamızla sohbet edip yakın ilgi gösterdi Çeşitli hediyeler verdi.Özel ilgi göstermiş Bizi çok memnun etmiştir.

21 Mart Dünya Dawn sendromlular Farkındalık Gününde Sevgiye Muhtaç Sevgiyle ayakda duran bu özel çocuklara ilgisini sevgisini en güzel şekilde gösteren Kıymetli İl  Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren Müdürüme   Doğuş Spor kulübü Yönetim kurulu Başkanımız Nedim Türk hocamızTeşekür eti.

Sn. Müdürümüzle daha öncede Malatyamız için Malatya Valiliği .Malatya  Emniyet Müdürlüğü. Doğuş Spor Kulübü ortak pıroje olarak hayata geçirilen Sokak Çocukları Spor yapıyor Pırojesinde Tanışmıştık    Malatyamiz için ne yapabilirim düşüncesiyle her çalışmaya her pırpjeye açık olduğunu desdek verdiğini görmüştük.Yaptığımız ortak çalışmada çocuklarımız bir süre çalıştırdık Güzel dönüşler almaya başlamıştık  Pandemi Çıkınca  bir süreliğine ara verdik.

Bu anlamlı günde  bizleri yine sıcak samimi bir şekilde karşılamış. Abdulmecit evledımızla spor yapıp sohbet etmiş  sevgisini göstermiştir bundan bir Dawn sendomlu  çocuk babası olarak çok memnun oldum.

Her daim toplum yararına çalışmayı kendine pirensip edinen Doğuş Spor Kulübü olarak Daha önce Sokak Çocukları Spora pırojesini severek isteyerek yapmış olmanın mutluluğu içindeyiz . Pırojelere açık olan destekleyen Sn. Müdürümüz Ercan Dağdeviren  Beyefendiyle Dawn sendomlu çocuklara  ne yapabiliriz noktasında  yaptığımız Görüşmede yeni bir pıroje ortaya çıkmıştır.

Dawn sendromlu çocukların kendini savunmasıyla ilgili bir pırojeyi hayata geçirmek için talımat vermiştir.Anında Personelini çağırıp hemen hayata geçirilmesi için talımat vermesi  bizleri heyecanlandırmıştır.

Bu pırojede Biz spor kulübü olarak bu meleklerimizin zarar görmemesi için  sosyaleşmek bi.araya gelmek kendine güvenle birlikte kendilerini savunmayı öğretneyi sosyal bir görev olarak kabul ediyoruz.

 Bu anlamlı günde bizleri unutmayıp ilgisini sevgisini gösteren Başda Malatya Emniyet Müdüdürümüz Sn Ercan Dağdeviren Beyefendiye.

 Yeşilyurt İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Sn.Abdullah Türkoğlu Müdürüme.Fatih Lisesi Okul Müdürü Sn.Fevzi Şahin Müdürüme

Evimize kadar Gelip Bizleri Ziyaret eden  Abdulmecit evladımızla yakı nen ilgilenen onunla oyun oynayan sevgisini gösteren Malatyamızın genç çalışkan Miliyetçi Harekat Partisi   (M.H.P) İl Başkanımız Sn.Mesut Samanlı Beyefendiye. Sporcu velimiz Genç Girişim Gurubu Başkanı
Sn.Koray Karcı Beye

.Hacı Ahmet Akıncı Lisesi Müdür Yardımcımız Kitap yazarı Sn Osman Güllü  hocama .Abdulkadir Eriş Okulu Özel Eğitim Öğretmenlerimiz Elif ve Sevgi Hocamıza.Teşekür ediyoruz.

Sevgiyolu Özel Öğretim Okulu Yönetimine Öğretmenlerimiz Nazan ve Hasan Hocamıza 

Bu çocukları senede bir gün değil her an sevmeliyiz kucaklamalıyız sahip çıkmalıyız bu bizim görevimizdir.

Malatya Doğuş Spor Kulübü Yönetim kurulu olarak her daim Şehit Ailelerine Gazilerimize ve Engeli çocuklarımıza kapımız sonuna kadar açık olacak desteğimiz arkalarında olacaktır.İyiki Varsınız.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.