Sporcularımız Uluslararası Maça Hazırlanıyor...

24 Ocak 2023 14:53 Malatya Doğuş Spor Salonu 590

Doğuş Spor Kulübünden Uluslararası Maça 3 Sporcu Katılım Sağlayacak...

10-14 Şubat 2023 Tarihleri Arasında İstanbul The Green Park Pendik Hotel'de Düzenlenecek Olan 10. Turkiye Açık Turnuvası ( Turkish Open Kyorugi 2023 )'na Kulübümüzü Ve İlimizi 3 Sporcu İle Temsil Etmenin Gururu ve Sevincini Yaşıyoruz.

Sporcularımız Büyükler Kategorisinde 54Kg Sikletinde Sefa TAMBERK, 58Kg Sikletinde Mustafa EMRE ve +87Kg Sikletinde Ali Hamza KOÇ (Milli Takım Adına) Yarışmaya Katılım Sağlayacaklardır. 

Sporcularımızın Turnuvalara Hazırlığında Emeği Geçen Kulüp Antrenörümüz Çağdaş ERAY Hocamıza Ve Sporcularımıza Turnuvada Başarılar Dileriz. 

Doğuş Spor Kulübü Olarak Faaliyetlerimizi Ulusal Alanda Sınırlamayıp, Uluslararası Arenalarda da Mücalemizi Sürdürüyoruz. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.