SPORCULARIMIZ YARI FİNALDE !

08 Mayıs 2019 12:12 Malatya Doğuş Spor Salonu 1571

Adıyaman'da Yapılacak Olan Okullar Arası Satranç Türkiye Yarı Finallerine Hazırız...

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından, Spor Genel Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği maratonunda büyük yarış Türkiye Yarı Final yarışmaları ile devam ediyor.

81 ilde gerçekleşen mahalli yarışmaların ardından başlayacak Okul Sporları Türkiye Yarı Final yarışmaları; 09-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Adıyaman, Denizli, Giresun, Kırıkkale, Muş, Kastamonu, Mersin ve Yalova illerinde gerçekleştirilecek.
Yarı Final Yarışmalarında; gençler kategorisinde 203 ve yıldızlar kategorisinde 202 okul olmak üzere toplam 405 okul, adını Türkiye finallerine yazdırmak için mücadele edecek.

Yarı Final yarışmaları sonrasında genel kategoride ilk 4, kızlar kategorisinde ise ilk 3 sırayı elde eden toplam 112 takım,  09-13 Haziran 2019 tarihleri arasında Karaman’da gerçekleştirilecek Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği finalinde mücadele etmeye hak kazanacak.


İlimizi temsilen Genç Kızlar Kategorisinde Hacı Ahmet Akıncı Lisesi ve Kulübümüz Öğrencileri ile Nedim TÜRK ve Özgün Çağdaş ERAY hocamız katılacaklardır.


İl seçmelerinde Namaglup olarak yarı finale ismini yazdıran sporcularımıza Nedim Hoca ve Çağdaş hocamıza Yarı Finallerde başarılar diliyoruz.

Kadro:

1- Şerife YILMAZ

2- Sümeyra ŞENTÜRK

3- Aleyna DOĞAN

4- Gökçe ŞAHİN

5- Selcan KURT

6- Saranur ŞENTÜRK

Teknik Kadro:

Nedim TÜRK & Özgün Çağdaş ERAY

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.